My life like dream- Part 1.

5. dubna 2013 v 22:02 | Zů |  My life like dream- Zů

Zdravím, jsem tu s prvním dílem jednoho mého příběhu :)
Je dlouho, co jsem ho psala :)) Ale na rozjezd si ho můžeme dát.
Doufám, že se Vám bude líbit.


"Zkusíme to ještě jednou!" zavelela Alex. Všechny jsme si znovu stoupli k mikrofonu a zpívali jsme písničku, kterou trénujeme už víc jak měsíc.

Jo, asi bych se vám měla představit. Jmenuju se Stephenie, ale všichni mi říkají Steph ("Stef"). Je mi 18 let a momentálně dokončuji střední školu, v Anglii. Jsem z České Republiky.
Jak vypadám?... jako normální holka… Mám dlouhé kaštanové vlasy, které mi sahají po pás, postavu mám "prý" dokonalou jako modelka, ale znáte holky, pořád na sobě vidí nějaké špeky… Nicméně, já jsem se sebou spokojená. Měřím něco kolem 170 cm. Takže akorát. Můj život? Za moc nestojí, nejsem typ holky, co by chodil na večírky, nebo něco takového. Miluju tanec-> patřím dokonce do taneční skupiny, psaní knih a písniček, a… zpěv.
Čímž se dostáváme k mým kamarádkám. Já a mé 3 kamarádky jsme si založili něco jako "pěveckou skupinu"… členem jsem já, Alex, která nás vede, Sophia a Nina. Aby jste rozuměli, ony jsou Angličanky. Vypadáme skoro stejně, Alex má na mikádo střižené, hnědé vlasy, postavu menšího vzrůstu (165 cm), hnědé oči a její hlas je nádherný. Sophia má krátké vlasy střižené do podkovy, je z nás nejstarší, je jí 19 a momentálně studuje vysokou školu. Určitě nemusím říkat, že když zpívá i andělé musejí padat z oblak!.
Nina je stejně stará jako já, chodíme do stejné školy, do stejné třídy a byla první holka, se kterou jsem se skamarádila tady v Anglii.

Když zkrátím můj příběh, jak jsem se dostala do Anglie.. Začnu asi takhle-> Mého tátu převeleli do Anglie, je totiž v armádě, čímž jsme se jako rodina museli přestěhovat. Bydlíme tu od mých 15 let. Příběh v kostce, ale teď zpátky do reality… Když jsem nastoupila do školy, v hudebce mě potkala ta "trapná" chvíle, kdy musíte zazpívat před svými spolužáky! Ještě k tomu NOVÝMI! -> Nicméně, sebrala jsem všenu odvahu a zazpívala jsem, jak nejlépe jsem mohla. Zpívala jsem od Demi Lovato- This is me a jakmile jsem skončila, všichni na mě koukali s otevřenou pusou a pak mě čekal neuvěřitelný potlesk-> tím jsem se dostala do Školního sboru…. a pak k Alex a Sophii. Naši "kapelu" jsme pojmenovali "Complete Girls" (Kompletní Dívky).. Zpíváme nejrůznější songy.. momentálně se ale připravujeme na naši první soutěž, která je už zítra! Musíme mít několik písniček. První, od Demi Lovato- Give Your Heart A Break, a druhá- One Direction - More than this… Jo, ještě něco-> MILUJU skupinu One Direction! Kdo ne, že? Fakt štěstí, že jsme se přestěhovali!
Už zítra je ta soutěž!... Musíme si to pořádně natrénovat!...
Po dozpívání písničky Alex pronese: "Holky, slyšela jsem, že zítra prý budou v porotě nějací hosté!"
"Fakt?.. Odkud to víš?" vyzvídá Nina.
"Psali to na internetu!" broukne Alex a čučí do mobilu. Po chvilce vykřikne a beží k nám s mobilem v ruce. "Koukněte, co napsal Harry na Twittru!"
"Už se těším na zítřek, určitě poznáme spousty nových talentů. x" čte Sophia. "Počkej, co tím myslel?" podiví se.

Já jen civím na mobil a nemůžu popadnout dech!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lia Lia | Web | 7. dubna 2013 v 17:25 | Reagovat

Přesně :D

2 es-dorama es-dorama | 9. dubna 2013 v 23:08 | Reagovat

paci sa mi to... tesim sa na dalsi... :P

3 Nycki Nycki | 15. dubna 2013 v 20:30 | Reagovat

Miluju tvoje příběhy, Zů ^_^ :) N.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama