My life like dream- Part 2.

14. dubna 2013 v 11:02 | Zů |  My life like dream- Zů


Další díl mé STARÉ povídky :))

P.S.: Je to opravdu stará povídka :D
ONLY ONE OF THEM- Part 3. bude zveřejněna dnes.


Já jen civím na mobil a nemůžu popadnout dech!S holkama jsme se kolem 18:00 hodiny rozloučili a rozešli jsme se domů s tím, že si zítra dáme sraz v 09:00 hodin na Trafalgarském náměstí, než se dopravíme na místo soutěže.

V noci se mi nic nezdá, nebo o tom aspoň nevím, a najednou mě z mého spánu vyruší nepříjemné pípání!
"Áááá, jdi do háje!" zabručím na budík a snažím se ho zacvaknout. I přes to, že jsem strašně ospalá, vstávám a mířím do koupelny. Po ranní hygieně se vracím zpátky do pokoje, pouštím si rádio na povzbuzení, oblékám se a pak mířím zpátky do koupelny, abych se učesala a namalovala.
Asi po půl hodině vypadám jako člověk a mířím po schodech dolů, do kuchyně, kde už sedí moje mladší sestra a můj úžasně otravný bratr Viktor.
Viktor mě zkoukne jedním pohledem a pak se šibalsky usměje. Ti chlapi!
V rychlosti do sebe naházím snídani a pak vyrážím na náměstí, mezi tím mi ale ještě máma popřeje hodně štěstí a táta mi cestou na náměstí zavolá, abychom byli s holkama úspěšné.

V 09:30 dorážíme do budovy, kde se konná soutěž, je tu strašně moc lidí.
"Vykašlete se na ty lidi, najdeme si nějaké místo, abychom se mohli rozezpívat, ale nejdřív se jdeme zapsat!" řekne Alex a všechny jí následujeme.

Po rozezpívání, po zapsání, začíná soutěž. Představují nám porotu, ve velké hale, kde jsou i ostatní soutěžící. Porotců je 7. Moderátor je jednoho po druhém představuje a po představení dodává: "Na přihláškách máte napsány skladby, které jste si vybrali a je jen na vás, jakou skladbu si vyberete jako první, záleží na vás. Zapsalo se 50 skupin a více jak 100 jednotlivců. Do druhého kola vybere porota 30 skupin a 50 jednotlivců a v dalších kolech se to bude snižovat. Ti nejlepší potom budou ve finále a rozhodne se, kdo je vítěz. Ale nyní, dámy a pánové, přivítejte naší druhou porotu: One Direction!"
Sálem se rozezněl bouřlivý potlesk a neskutečný křik a všechno tady tohle bylo vystupňované, když vešli kluci na jeviště! No to si ze mě děláte srandu, ne?
Kluci mávají do davu a Louis si přebírá mikrofon, aby něco řekl, ale jo ho neslyším, protože mám zalehlé uši a neskutečně se mi točí hlava. Musím pryč!
Holky zpozorovali, že mi není dobře, tak mě odvedli na vzduch, pryč od toho bláznovství…
Po nějaké chvilce se mi udělalo dobře, v hale se začalo zpívat a my jsme se tam vrátili.
"Jsi v pohodě?" ptá se Nina.
"Jsem o.k.. Je mi fajn…"
Sedneme si do publika a pozorujeme naše soupeře. Nedalo mi to, a podívám se dozadu, kde sedí porota a kluci. V tu chvíli se střetnu se Zaynovíma očima. Okamžitě se otočím zpět a zhluboka dýchám.
Přibližně po hodině je přestávka a pak se pokračuje dál.. Asi po dalších 10 minutách k nám přijde jeden muž: "Complete Girls?"
"Ano." odpovíme jednohlasně.
"Pojďte se nachystat." a zavede nás do "zákulisí". Když dozpívá skupina před námi, moderátor nás uvede a my vstupujeme na jeviště. Nejdříve Alex, Nina, pak já a nakonec Sophia. Na jevišti si stoupneme k připraveným stojanům s mikrofony a z reproduktorů se začíná ozývat písnička Give Your Heart A Break…. Najednou ze mě opadne veškerý stres a já zpívám jako nikdy… Refrény nám neuvěřitelně ladí.. a lidé nás přímo hltají.. Odvážím se podívat na porotu a překvapivě mají všichni milí výraz ve tváří a někteří se dokonce kolíbají do rytmu. Můj pohled teď směřuje k porotě číslo 2.. A nemůžu tomu uvěřit… Koukají na nás jako na Anděli… Opravdu… Sedí jak zařezaní, hltají nás snad ještě víc, než publikum a .. teď je to tady.. moje část.. třetí sloka s výškami…
Zpívám a teď dám nevěřitelně dokonalý vysoký tón, který nějakou dobu trvá… potom zpívám doprovody a pak další vysoké tóny v refrénu.. Opět se podívám na kluky a ti mají ve tváři snad ještě udivenější výraz, než předtím…
Písnička skončila a publikum… Stojí a tleská.. a stejně tak porota.. a.. Dokonce i One Direction.. Nemůžu tomu uvěřit… Kluci z One Direction stojí a tleskají nám!!.. To ještě u nikoho neudělali! U nikoho!...
Pane bože, asi mě klepne!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama